Mistrzostwa Polski Seniorów w sprincie kajakowym

Category : Aktualności

W miniony weekend w Poznaniu odbyły się 83 Mistrzostwa Polski Seniorów w sprincie kajakowym. Nasi zawodnicy przywieźli ze stolicy wielkopolski 6 medali!

Jak zwykle niezawodna okazała się Justyna Iskrzycka! Na dystansie K1 1000 m zdobyła złoty medal z czasem 4:26.253. Na dystansie o połowę krótszym walka toczyła się do samego końca, Justyna wywalczyła srebrny medal z czasem 1:53.972 tracąc do zwyciężczyni zaledwie 0.136 s!

W kategorii K2 200 m drugie miejsce wywalczyli Paweł Wolny i Paweł Czaja z czasem 35.730.

Trzecie miejsce zajęła nasza osada K4 1000 m mężczyzn w składzie Paweł Czaja, Marcin Burzym, Kamil Tomyślak oraz Paweł Wolny uzyskując czas 3:32.040. Panowie wywalczyli w tym samym składzie również brązowy medal na dystansie 500 m.

W mixie K2 na 200 m Justyna Iskrzycka wraz z Kamilem Tomyślakiem zdobyli brązowy medal, meldując się na mecie z czasem 38.301.