Drużynowe Mistrzostwa Polski w gimnastyce sportowej

Drużynowe Mistrzostwa Polski w gimnastyce sportowej

Category : Aktualności

W minionym tygodniu w Bydgoszczy odbyły się drużynowe Mistrzostwa Polski w gimnastyce sportowej mężczyzn. Nasi gimnastycy nie dali szans rywalom i w składzie Sebastian Gawroński, Kacper Garnczarek, Patryk Rabstajn, Marcel Rudynia, Maciej Nowak, Borys Bracki oraz Jakub Siuta wywalczyli tytuł mistrzowski! Podopieczni trenera Michała Bogusa wywalczyli także dwa medale w równolegle rozgrywanym Pucharze Polski. Sebastian Gawroński sięgnął po złoto, a Kacper Garnczarek wywalczył srebro!

Natomiast przedwczoraj w Nysie do rywalizacji przystąpiły Panie. Nasza drużyna seniorek w składzie Anna Gemza, Emilia Kulczyńska oraz Vitalia Pakhno wywalczyła srebrny medal! Młodsze koleżanki nie chciały być gorsze i w rywalizacji klas III również wywalczyły srebro! W drużynie tej znajdują się Natasha Szewczyk, Alicja Kupka, Maja Brusik, Lena Marciniak, Mia Bem, Karolina Grzyb, Agata Niedurny, Paulina Grzesikiewicz i Ela Rybicka.

Jest to ogromny sukces naszej sekcji, gdyż żaden inny klub nie osiągnął podobnych wyników w rywalizacji kobiet i mężczyzn jednocześnie!

Gratulacje!