Klub 100

Witamy, w imieniu Klubu Sportowego AZS AWF Katowice serdecznie zapraszam firmy oraz osoby prywatne do przystąpienia do

„KLUB 100”

Klub 100 to nowoczesna forma marketingu, która zapewni Państwa działalności reklamę i promocję w oparciu o najlepszych polskich sportowców, a wśród nich takie gwiazdy jak Justyna Kowalczyk czy Tomasz Sikora.
 
Marketing sportowy to bardzo skuteczne i dynamicznie rozwijające się narzędzie marketingowe. Najnowsze badania prowadzone wśród wielu firm sponsorujących sport pokazują, że sport w naszym kraju to idealne medium reklamowe. Jego przekaz dociera do setek kibiców, którzy kupują produkty oferowane przez sponsora ich ulubionego klubu.
 
Łamiemy również stereotypowe podejście do „sponsoringu”, który jest wciąż w niektórych kręgach uważany za działalność charytatywną. NIE! Sponsoring sportowy to narzędzie marketingowe, które ma przynieść korzyść zarówno sponsorowanemu jak i sponsorowi. Niestety, wiele klubów sportowych nie traktuje swoich sponsorów jako partnerów biznesowych, którym świadczy usługi reklamowe.
 
Dla nas Państwa firma jest partnerem, którego celem jest odniesienie korzyści, dlatego dokładamy wszelkich starań, by każda złotówka wydana na reklamę w naszej sekcji już od początku współpracy pracowała na Państwa korzyść. Gwarantujemy także wspaniałe sportowe emocje, które z pewnością będą Państwu towarzyszyć.
 
Zachęcamy do zapoznania się z ofertą „Klubu 100” , która przybliży Państwu działalność naszego klubu i zobrazuje korzyści wynikające z członkostwa.

Wierząc, że już wkrótce dołączą Państwo do naszego „Klubu 100”, pozostajemy z wyrazami głębokiego szacunku.