Oferta klubu

„Klub 100”
Zareklamuj i wypromuj swoją Firmę w oparciu o najlepszych polskich sportowców!!!

KS AZS AWF Katowice powstał 8 marca 1971 roku i aktualnie obchodzi zaszczytny Jubileusz 40-lecia działalności. Obecnie nasz klub prowadzi szkolenie w 16 sekcjach wyczynowych i jest zdecydowanie największym klubem sportowym na Śląsku oraz  jednym z największych w Polsce.

Barwy naszego klubu już od 8 lat reprezentuje jedna z najlepszych narciarek biegowych na świecie Justyna Kowalczyk – zdobywczyni 4 medali olimpijskich, 3 – krotna zwyciężczyni klasyfikacji generalnej Pucharu Świata i multimedalistka mistrzostw świata. Ponadto do czołowych postaci klubu należy zaliczyć Tomasza Sikorę – najwybitniejszego polskiego biathlonistę w historii, Paulinę Ligocką – medalistkę mistrzostw świata w snowboardzie i wielu innych znakomitych zawodników.

Od kilkunastu lat KS AZS AWF Katowice wraz z Uczelnią postawili na rozwój sportów zimowych czego wyrazem jest powołanie w ostatnim czasie kolejnych sekcji: łyżwiarstwa figurowego, saneczkarstwa a nawet bobslejów! Wszystkie te działania są możliwe dzięki stworzeniu najlepszego i najbardziej przyjaznego systemu studiowania dla studentów – sportowców tzw. IPSPN (Indywidualne Plany Studiów i Programy Nauczania), który przyciąga do naszej Uczelni oraz do naszego klubu coraz więcej sportowców, którzy w innych miejscach w Polsce nie znajdują takich możliwości rozwojowych jak u nas. Najlepszym tego potwierdzeniem jest fakt, że na ostatnich Zimowych Igrzyskach Olimpijskich w Vancouver naszą Uczelnię i klub reprezentowało 20 zawodników. A należy dodać, że polska reprezentacja olimpijska liczyła 45 osób… Nasz klub odnosi również wielkie sukcesy w rywalizacji dzieci i młodzieży. Od 4 lat w klasyfikacji generalnej niezmiennie plasujemy się na miejscu medalowym na ponad 3000 sklasyfikowanych klubów z całej Polski.

W związku z tymi faktami oraz mając na uwadze 40 lat tradycji KS AZS AWF Katowice, postanowiliśmy powołać do życia tzw. „Klub 100”, do którego zapraszamy zarówno firmy, jak i osoby fizyczne, które chciałyby znaleźć się w ekskluzywnym gronie sympatyków i przyjaciół naszego zasłużonego klubu.

Przystąpienie do „Klubu 100” daje następujące korzyści:
- wyróżnienie na naszej stronie internetowej w zakładce
„Klub 100”- Firmy które poleca AZS AWF Katowice,
- umieszczenie logo na naszym fanpage AZS AWF Katowice na portalu Facebook.pl,
- link do strony internetowej zostanie umieszczony na stronie klubu www.azs.awf.katowice.pl,
- logo firmy i jej nazwa bądź nazwisko osoby prywatnej zostaną umieszczone na naszej   ścianie w „Galerii Zasłużonych dla AZS AWF Katowice”,
- zaproszenia VIP-owskie na wszystkie ważne imprezy uczelniane i klubowe,
- możliwość zrobienia sobie pamiątkowych zdjęć z naszymi wybitnymi sportowcami.
 
Aby wstąpić do „KLUBU 100” AZS AWF Katowice należy zadeklarować wpłatę na rzecz klubu kwoty 100 zł netto miesięcznie, przez okres minimum 1 roku.
 
Biorąc pod uwagę, że nasza strona internetowa jest bardzo często odwiedzana (ponad 15 tyś. wejść w pierwszym miesiącu działalności) -  w poszukiwaniu informacji o Justynie Kowalczyk, Tomaszu Sikorze, Paulinie Ligockiej, naszych saneczkarzach, bobsleistach, koszykarzach, pływakach, lekkoatletach czy o imprezach sportowych, sądzimy, że mamy  Państwu do zaproponowania bardzo dobre narzędzie marketingowe i promocyjne dla Waszej Firmy.

Jeżeli zdecydujecie się Państwo na wstąpienie do naszego ekskluzywnego „Klubu 100” prosimy o kontakt z Biurem KS AZS AWF Katowice pod nr  32/2075181 lub 602 832 041, 601 696 657 w celu podpisania stosownej umowy. Wierząc, że już wkrótce dołączą Państwo do naszego „Klubu 100”, pozostajemy
z wyrazami głębokiego szacunku.

Prezes Sekretarz
KS AZS Katowice KS AZS Katowice
prof. Adam Zając dr Krzysztof Nowak

 

 

 

Pliki do pobrania:

Klub 100.pdf

Reklama wewnętrzna i zawnętrzna.pdf

Umowa Klub 100.pdf

Umowa reklama WiZ.pdf