Plebiscyt na Najlepszego Sportowca Polski 2018 roku

Plebiscyt na Najlepszego Sportowca Polski 2018 roku

Category : Aktualności

Wystartował Plebiscyt Przeglądu Sportowego na Najlepszego Sportowca Polski 2018 roku. W tym roku nominowana została nasza zawodniczka Justyna Święty – Ersetic. Przypomnijmy, że w minionym sezonie Justyna została podwójną Mistrzynią Europy, zwyciężając w finale biegu na 400 m, a następnie doprowadzając na pierwszym miejscu sztafetę 4×400 m. A wszystko to w zaledwie półtorej godziny! Wcześniej, w lutym tego roku zdobyła razem z sztafetą wicemistrzostwo Świata w hali oraz poprawiła halowy rekord Polski na 400 m.

Ponadto nominowana została sztafeta żeńska 4×400 m oraz męska, w składzie której jest również nasz zawodnik Karol Zalewski!

Zachęcamy do głosowania poprzez smsy i na stronie przeglądu sportowego 🙂  https://plebiscyt.przegladsportowy.pl/