Olimpijczycy

Na przestrzeni wielu lat barwy AZS AWF Katowice reprezentowali i jeszcze reprezentują wielokrotni olimpijczycy

Gębala Katarzyna Narciarstwo klasyczne biegi Nagano’98
Krężelok Janusz Narciarstwo klasyczne biegi Nagano’98, Salt Lake City 2002, Turyn 2006, Vancouver 2010
Surdyka Eliza Narciarstwo klasyczne biegi Nagano’98
Myśliwiec Andrzej Hokej na trawie Moskwa’80
Wolnicka-Szewczyk Barbara Szermierka floret Barcelona’92- w barwach AZS AWF Gdańsk, Sydney 2000
Radecka Zuzanna Lekka atletyka Sydney 2000, Ateny 2004
Mehlich Krzysztof Lekka atletyka Atlanta 1996
Kuciński Benjamin Lekka atletyka Ateny 2004
Korzeniowska Sylwia Lekka atletyka Ateny 2004
Skowronek Ryszard Lekka atletyka Monachium’72 -w barwach AZS Śląsk Katowice Montreal’76
Korzeniowski Robert Lekka atletyka Atlanta’96, Sydney 2000, Ateny 2004 – w barwach Wawelu Kraków
Twardowski Ryszard Hokej na trawie Monachium’72
Wrona Aleksander Hokej na trawie Monachium’72
Horwat Henryk Hokej na trawie Moskwa’80
Bandach Leszek Szermierka floret Seul’88- w barwach GKS Katowice
Grzywa Magdalena Biathlon Turyn 2006
Bodziana Grzegorz Biathlon Turyn 2006
Piecha Michał Biathlon Turyn 2006
Pałka Krystyna Biathlon Turyn 2006, Vancouver 2010, Soczi 2014, Pjongczang 2018
Kowalczyk Justyna Narciarstwo klasyczne biegi Turyn 2006, Vanvouver 2010, Soczi 2014, Pjongczang 2018
Kreczmer Maciej Narciarstwo klasyczne biegi Turyn 2006
Kałwa Michał Narciarstwo alpejskie Turyn 2006
Isielonis Blanka Snowboard Turyn 2006
Fedaczyński Rafał Lekka atletyka Pekin 2008
Koniusz Marcin Szermierka szabla Pekin 2008
Sikora Tomasz Biathlon Vancouver 2010
Nowakowska Weronika Biathlon Vancouver 2010, Soczi 2014, Pjongczang 2018
Jaśkowiec Sylwia Narciarstwo klasyczne biegi Vancouver 2010                                                        Gąsienica – Daniel Agnieszka Narciarstwo alpejskie Vancouver 2010                                                  Kubińska Kornelia Biegi narciarskie Vancouver 2010, Soczi 2014
Kremczer Maciej Biegi narciarskie Vancouver 2010
Krężelok Janusz Biegi narciarskie Vancouver 2010
Reimen – Żerebecka Karolina Narciarstwo dowolne Vancouver 2010, Soczi 2014
Ligocki Michał Snowboard Vancouver 2010 Ligocki Mateusz Snowboard Vancouver 2010
Bobak Paulina Biathlon Vancouver 2010, Soczi 2014
Fedaczyński Rafał Lekka atletyka Londyn 2012
Tomala Dawid Lekka atletyka Londyn 2012
Święty Justyna Lekka atletyka Londyn 2012, Rio de Janeiro 2016
Pietrzak Michał Lekka atletyka Londyn 2012
Wilk Katarzyna Pływanie Londyn 2012, Rio de Janeiro 2016
Skrodzki Adam Szermierka Londyn 2012
Hojnisz Monika Biathlon Soczi 2014, Pjongczang 2018
Lepel Rafał Biathlon Soczi 2014
Kupczyk Dawid Bobsleje Soczi 2014
Mróz Paweł Bobsleje Soczi 2014
Niewiara Marcin Bobsleje Soczi 2014
Zalewski Daniel Bobsleje Soczi 2014
Kasperowicz Michał Bobsleje Soczi 2014
Bydliński Maciej Narciarstwo Alpejskie Soczi 2014
Chrapek Karolina Narciarstwo alpejskie Soczi 2014
Mikrut Karol Saneczkarstwo Soczi 2014
Poręba Patryk Saneczkarstwo Soczi 2014
Jodko Maciej Snowboard Soczi 2014
Bachleda – Curuś Katarzyna Łyżwiarstwo szybkie Soczi 2014, Pjongczang 2018
Niedźwiecki Konrad Łyżwiarstwo szybkie Soczi 2014, Pjongczang 2018
Cieślar Adam Kombinacja Norweska Soczi 2014, Pjongczang 2018
Galewicz Martyna Biegi narciarskie Pjongczang 2018
Kupczak Szczepan Kombinacja Norweska Pjongczang 2018
Słowiok Paweł Kombinacja Norweska Pjongczang 2018
Czyszczoń Magdalena Łyżwiarstwo szybkie Pjongczang 2018
Sochowicz Mateusz Saneczkarstwo Pjongczang 2018
Smykała Zuzanna Snowboard Pjongczang 2018
Kamila Żuk Biathlon Pjongczang 2018