Mistrzostwa Polski w biegach narciarskich

Category : Aktualności

W miniony weekend na trasach biegowych w Zakopanem odbyły się Mistrzostwa Polski w biegach narciarskich. Nasi reprezentanci zdominowali zawody zdobywając 6 medali!

Pierwszego dnia w sztafecie 4 x 7,5 km nasi panowie w składzie Kamil Bury, Michał Skowron, Michał Boreczek i Dominik Bury obronili tytuł mistrzowski!

W sobotę mężczyźni rywalizowali na dystansie 10 km techniką klasyczną. Całe podium zajęli zawodnicy „klubu mistrzów”! Złoto wywalczył Dominik Bury, srebro Kamil Bury, a trzeci na mecie zameldował się Michał Skowron!

Ostatnią konkurencją Mistrzostw Polski był bieg na 12,5 km techniką dowolną. Po świetnym finiszu mistrzem Polski został Kamil Bury. Brązowy medal w tej konkurencji wywalczył Kacper Antolec.